wróżka alicja - wróżby, tarot, horoskop
wróżka alicja - wróżby, horoskopy i tarot

ODCZYNIANIE UROKÓW

I
USUWANIE KLĄTW

Uroki pozytywne i negatywne

Odczynianie uroków odnosi się do uroków negatywnych. Oprócz nich istnieją bowiem uroki pozytywne. Nierzadko przecież mówimy, że ktoś nas zauroczył, jest czarujący, ma urok osobisty i czar. Taki urok to pozytywna energia, którą emanuje dana osoba. Jest ona bowiem życzliwie nastawiona do świata i ludzi. W towarzystwie takich osób czujemy się dobrze, towarzyszy nam optymizm dobre samopoczucie, wiara w siebie i swoje możliwości. Jest to urok pozytywny. Niekiedy jednak na naszej drodze staje ktoś naładowany negatywną i bardzo destrukcyjną energią, pełen skrywanej złości, zawistny zazdrosny, ktoś, kto patrzy "złym okiem". Osoba taka wysyła w naszą stronę złą energię rzucając na nas negatywny urok.

Odczynianie uroków negatywnych

Odczynianie uroków oznacza usuwanie takich właśnie wpływów. Urok negatywny silnie nowiem działa na sferę uczuciową, zmieniając postrzeganie siebie, świata i ludzi, a w konsekwencji wpływa na nasze życie. Zły urok prowadzi do frustracji, a nawet stanów depresyjnych, poczucia braku szczęścia /pech/, niesie problemy w związkach z otoczeniem, dziwne zbiegi okoliczności i różnego rodzaju straty zarówno materialne jak i niematerialne. Urok zazwyczaj można jednak usunąć, odczynić.

Usunięcie klątwy

Trudniejsza do usunięcia jest klątwa, która wywiera znacznie silniejszy wpływ na życie danej osoby, a nawet na całe rodziny i pokolenia. Klątwa niesie serie niekorzystnych zdarzeń różnego rodzaju niepowodzeń, które na ogół nie mają racjonalnego uzasadnienia.

Ochrona przed urokiem lub klątwą

Często pytacie mnie na czym polega rzucenie uroku, klątwy lub innych czarów i czy można się przed nimi chronić. Otóż w swojej istocie urok lub klątwa jest to astralne oddziaływanie na kogoś bez jego wiedzy. Aby się ustrzec przed ujemnymi skutkami wymienionego wpływu, należy stosować remedia które, są w stanie przerwać takie połączenie lub mu zapobiec. Istnieje bowiem wiele wypróbowanych i prostych sposobów, które może stosować każdy. Jednym z bardziej skutecznych jest węgiel apteczny; ma on bowiem zdolność łatwego wchłaniania gazu, a właściwość ta obejmuje także wszystkie fluidy wydzielane przez ciało astralne. Dla ochrony należy go, mieć go przy sobie. Tym sposobem można się oczyścić samemu, można także oczyścić niewielkie przedmioty, np. pożyczone, zamykając je na 24 godziny pudełku z kawałkami węgla. Po tym czasie węgiel należy spalić lub zakopać. Można stosować różnego rodzaju amulety.

Jeśli to nie pomoże, najlepiej będzie udać się do profesjonalnej wróżki.

Usuwanie uroku przez wróżkę

Tak właśnie było w przypadku Pana B., młodego mężczyzny, który niedawno odwiedził mnie ponownie. Pan B. jakiś czas temu korzystał z oczyszczania energetycznego i usuwania uroku. Problemem Pana B. w owym czasie były różnego rodzaju blokady, w szczególności zaś trudności ze znalezieniem pracy, i w kontaktach z otoczeniem, a także pewne problemy zdrowotne. Jak się okazuje, po 12 tygodniach od zbiegu oczyszczania problemy stopniowo ustępują. Pan B. znalazł pracę w swoim zawodzie, ożywia się też jego życie towarzyskie. Ponadto przestał eksperymentować z używkami, do zażywania których się wcześniej się nie przyznał. Tym bardziej Cieszę się że mogłam pomóc i życzę powodzenia w realizacji planów. Dla jasności zaś dodam że oczyszczanie energetyczne w żadnym razie nie może być traktowane jako panaceum na problemy z używkami.

Jeśli masz wrażenie, że ktoś oś rzucił na Ciebie urok, lub ciąży nad Tobą klątwa, w większości przypadków można temu zaradzić przez zastosowanie odpowiednich zabiegów. Opisz pokrótce swój problem, podaj także swoją datę i miejsce urodzenia. Po zapoznaniu się z Twoją sytuacją doradzę Ci jak masz postąpić , lub sama zastosuję odpowiedni rytuał – w zależności od tego, co w Twoim przypadku będzie korzystniejsze.

Cena: ustalana indywidualnie: od 100 zł.
wróżka alicja nowak - wróżby, tarot, horoskop
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora jest zabronione.