wróżka alicja - wróżby, tarot, horoskop
wróżka alicja - wróżby, horoskopy i tarot

HOROSKOP ASTRO-MEDYCZNY

Horoskop astro-medyczny zajmuje się funkcjonowaniem ludzkiego ciała.

W oparciu o Horoskop Urodzeniowy, określa się jakie są mocne i słabe strony Twojego ciała, jaka jest jego odporność. A także to, do jakich chorób możesz mieć skłonności. Pokazuje też kiedy masz trudne, pełne napięć okresy w swoim życiu, kiedy stajesz się bardziej podatny na zachorowanie.

W przypadku istniejącej już choroby można określić jak długo będzie ona trwała – czy szybko się skończy i jakie są szanse na wyzdrowienie. Horoskop astro-medyczny umożliwia też określenie najbardziej korzystnego okresu (daty) na przeprowadzenie operacji chirurgicznej czy innego zabiegu.

Horoskop astro-medyczny odnosi się także do psychiki. Pokazuje jaki jest Twój typ osobowości, typ psychologiczny: intelektualny, zmysłowy, intuicyjny czy emocjonalny, co wynika z dominacji Żywiołów a także to czy są one w równowadze, i jaki to ma wpływ na ogólny stan Twojego zdrowia. W oparciu o układ Znaków Zodiaku i Domów Horoskopu Urodzeniowego można także określić jaki jest Twój charakter: kreatywny, konserwatywny czy zmienny.

Ważne jest to, że Horoskopu astro-medycznego nie można stosować do postawienia diagnozy.

Potrzebne dane to: dokładna data (godzina, dzień i rok) oraz miejsce urodzenia, a w przypadku choroby czy chorób, informacje co to za choroba i kiedy się rozpoczęła.

Wysyłka na email.

Cena: 440 zł
wróżka alicja nowak - wróżby, tarot, horoskop
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autora jest zabronione.